Nowoczesne biokominki

Kominek to pragnienie niejednej rodziny. Jednak, aby instalacja wkładu kominkowego była możliwa dom musi spełniać odpowiednie warunki techniczne. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji są nowoczesne biokominki. Biokominki z kamienia firmy Kulimar, to innowacyjne urządzenie, które nie wymagają podłączenia do żadnej instalacji, wystarczy je ustawić lub zawiesić w wybranym miejscu w domu / mieszkaniu. Dodatkowo specjalne biopaliwo do biokominków nie dymi się, nie produkuje sadzy ani popiołu,a także nie wymaga żadnych przewodów kominkowych. Płonący biokominek z kamienia firmy Kulimar jest całkowicie bezwonny. Można jednak dolać do niego olejków zapachowych lub można kupić biopaliwo o wybranym zapachu.

Biokominek na zamówienie

Firma Kulimar oferuje biokominki na zamówienie. Każdy klient może wybrać rodzaj kamienia, z jakiego ma zostać wykonana obudowa biokominka, rozmiar biokominka oraz to, czy w biokominku mają znajdować się szyby hartowane. Wszystkie biokominki na zamówienie generują żywy ogień, ale w procesie spalania nie powstają żadne zanieczyszczenia - dym, sadza czy popiół.

Pytania do zamówienia

Masz pytania, prośby lub uwagi? Zachęcamy do kontaktu z naszymi technologiami. Napisz do nas maila pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 799-079-929. Służymy pomocą!